Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Hakkımızda

Sektörde uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için Sightgen adı ve markası altında birleştik.

Moleküler biyoloji ve genetik alanında İlk tecrübemizi 2001 yılında mikrodizin sistemleri ile edindik. O yıllarda ileri teknoloji ürünü olan mikrodizin sistemleri ile sizlerin önemli projelerinde yer aldık. Ülkemizde satılan ilk mikrodizin sistemlerinin kuruluş ve eğitimlerini gerçekleştirdik. Projeler ve çalışmalar arttıkça ortaya çıkan verilerin analizinin önemi artmaya başladı. Bu doğrultuda projeleriniz kapsamında sizlere komple çözümler sunmayı ve projelerinizin başından sonuna kadar yanınızda olmayı başardığımıza inancımız tamdır. Daha sonra yine moleküler biyoloji ve genetik hep odağımız oldu ve her zaman yeni teknolojiler, sistemler ve yöntemler ile sizlerin değerli projelerinde hep en iyi ve doğru hizmeti sunmayı amaç edindik. Zaman içerisinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda Mikrodizin, Real Time PCR, Sekans, Yeni Nesil Sekans Sistemleri ve bunların kombinasyonlarını sizlere sunarak tecrübemizi arttırdık. 2001 yılından bu zamana Ziraat, Tıp, Biyoloji, Gıda Mühendisliği, Kimya, Biyokimya, Veteriner Fakültesi ve Özel Sektör başta olmak üzere yüzlerce araştırmacının büyük küçük 1.000’e yakın projesinin içerisinde yer aldık.

Gelişen teknoloji ve bilimin ışığında geleceğin yine ileri teknoloji ürünlerde olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda ilgi alanımıza kişiselleştirilmiş genetik testler, kişiselleştirilmiş tedavi ve kişiselleştirilmiş ilaçları da ekliyoruz. Amacımız edindiğimiz tecrübemizle yine sizlere en kaliteli ve fayda-maaliyet oranı yüksek hizmeti sunmaya devam ederken dünyadaki gelişmeleri yakından izleyip ileri teknoloji ürünlerinin sizlerle buluşmasına ve sizlere hizmet etmesine öncülük etmektir.

17 yıllık çalışma hayatımızda yanımızda olduğunuz ve bizlere güvendiğiniz için çok teşekkür ederiz.